Uzupełnij nick w profilu

Zamknij
Kursy językowe
Sonda
Które wydarzenie organizowane przez BEST CJO jest Twoim zdaniem najciekawsze?
Imprezy kulturowe na terenie szkoły
BEST Olimpiada z języka angielskiego (dla najmłodszych)
WTJA - Wielki Test Języka Angielskiego
BEST Festiwal Filmowy
     Standardowe / angielski
Kursy

angielski_1280843300.pngKurs standardowe dla dorosłych i młodzieży  obejmują spotkania, odbywające się dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu (w zależności od wybranej opcji) od pn. do czw.

 

Język to komunikacja, dlatego umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne naszych Studentów zawsze stawiamy na pierwszym planie. Zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, która szczególny nacisk kładzie na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu. Zdajemy sobię sprawę, że język to także inne sprawności - czytanie, pisanie oraz gramatyka. Kurs pomaga opanować wszystkie te umiejętności w stopniu odpowiednim do poziomu zaawansowania, a przede wszystkim tak, aby można je było wykorzystać w praktyce.

 

W trakcie zajęć wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały dydaktyczne brytyjskiej grupy wydawniczej Longman/Pearson - podręcznik bogato suplementowany o dodatkowe materiały rozszerzające zarówno słownictwo oraz gramatykę, jak i umiejętności konwersacyjne. Każdy Student otrzymuje te wszystkie materiały bezpłatnie.

 

Kursy standardowe dostępne są na 5 poziomach zaawansowania - od kursów dla początkujących aż do kursów na poziomie przedegzaminacyjnym. 

 

Więcej informacji o kursach weekendowych znajduję się TUTAJ  

 

Więcej informacji o kursach standardowych dla dzieci znajduje się TUTAJ

 

Wiecej informacji o kursach standardowych dla młodzieży (11-15 lat) znajduję się TUTAJ

 

Poziomy zaawansowania w zakresie języka angielskiego oraz przykładowe ścieżki rozwoju językowego w zależności od wieku kursanta - sprawdź TUTAJ

Bonusy związane z tym kursem:


Kursy Standardowe/język angielski prowadzone są w oddziałach BEST CJO:


Wyszukiwarka kursów
Newsletter
PHU BEST Centrum Języków Obcych, ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy, Poland, tel. +48 32 217 78 01, fax. +48 32 747 30 73, e-mail: info@bestcentrum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, BEST, Projekt i realizacja Grupa Leonardo