Uzupełnij nick w profilu

Zamknij
Imprezy
Sonda
Które wydarzenie organizowane przez BEST CJO jest Twoim zdaniem najciekawsze?
Imprezy kulturowe na terenie szkoły
BEST Olimpiada z języka angielskiego (dla najmłodszych)
WTJA - Wielki Test Języka Angielskiego
BEST Festiwal Filmowy
    BEST Festiwal Filmowy
BEST Festiwal Filmowy
BEST Festiwal Filmowy

 

Kino BESTajemnic - MISJA FESTIWALU

 

BEST Festiwal Filmowy to impreza jedyna w swoim rodzaju. Głównym założeniem jest pokazanie filmów  przeznaczonych dla szerokiej dorosłej i bardziej wymagającej widowni. Nasz repertuar zawiera filmy popularne i te trochę trudniejsze ale przede wszystkim filmy, które się ogląda z zapartym tchem, filmy docenione przez krytykę ale i przez widownię. Chcemy zwrócić uwagę widza na nieco inną perspektywę i nieco inne poczucie humoru niż to oferowane przez hollywoodzkie superprodukcje. Chcemy aby i to kino nie miało przed nami tajemnic.  BEST Festiwal to europejskie festiwale filmowe w pigułce.

Filmów które pokazujemy nie znajdziemy w normalnej dystrybucji kinowej w większości śląskich miast. BEST Festiwal Filmowy to coroczne spotkaniem z takim kinem – uznanym przez krytykę, o pozytywnym międzykulturowym przesłaniu, pokazującym koloryt lokalny danego kraju. 

Do dyspozycji widzów przekazujemy stronę internetową www.bestfestiwal.pl, która służy jako platforma wymiany opinii i propozycji na następne edycje festiwalu. Chcemy, żeby była to impreza interaktywna, żeby widzowie mieli wpływ na repertuar BEST Festiwalu. Wszyscy zainteresowani naszą imprezą mogą także zapisać się do Festiwalowego Newslettera, który jest najlepszym źródłem informacji o Festiwalu i imprezach towarzyszących. Jesteśmy także obecni w portalu społecznościowym Facebook.

Jak na festiwal filmowy co rok widzowie wybierają zwycięzców w najważniejszych kategoriach w filmowym plebiscycie na stronie festiwalu.


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i współtworzenia BEST Festiwalu Filmowego.

 

Jedyna w swoim rodzaju uczta kinomana. Co roku na wiosnę w Tychach!

Z nami maturę masz w kieszeni

Wyszukiwarka kursów
Newsletter
PHU BEST Centrum Języków Obcych, ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy, Poland, tel. +48 32 217 78 01, fax. +48 32 747 30 73, e-mail: info@bestcentrum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, BEST, Projekt i realizacja Grupa Leonardo