Uzupełnij nick w profilu

Zamknij
Kursy językowe
Sonda
Które wydarzenie organizowane przez BEST CJO jest Twoim zdaniem najciekawsze?
Imprezy kulturowe na terenie szkoły
BEST Olimpiada z języka angielskiego (dla najmłodszych)
WTJA - Wielki Test Języka Angielskiego
BEST Festiwal Filmowy
    Aktualności
Aktywnie w ferie - WARSZTATY BEST CJO
2015-01-31

Przerwa w zajęciach na kursach stacjonarnych nie musi oznaczać przerwy w aktywnej nauce języka - przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe propozycje Warsztatów językowych. Przypominamy, że każdy Kursant BEST CJO może bezpłatnie wziąć udział w takich dodatkowych zajęciach.

W trakcie ferii zimowych Warsztaty językowe odbywać się będą w oddziale w Tychach i w Bielsku-Białej w różnych dniach i godzinach. Do wyboru zajęcia z języka angielskiego (poziom A1, B1, B2), niemieckiego (poziom A1) oraz hiszpańskiego (poziom A1). Pełen wykaz dostępnych Warsztatów znajduje się w Strefie Studenta w zakładce "Warsztaty".

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Chęć udziału można zgłosić korzystając ze Strefy Studenta. Należy się zarejestrować lub zalogować (jeśli użytkownik posiada już aktywne konto). Rejestracja polega na wpisaniu swojego indywidualnego loginu oraz hasła, a także numeru studenta (identyfikator z karty słuchacza lub dokumentów finansowych). Uwaga, zapisanie się lub wypisanie z wybranych zajęć musi nastąpić na dwa dni wcześniej (do godz. 24:00), licząc od terminu warsztatów. Minimalna ilość chętnych potrzebnych do zorganizowania warsztatu to 4 osoby. W przypadku braku wymanaganego minimum Warsztaty zostaną odwołane, o czym zostaną Państwo poinformowani e-mailem.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wyszukiwarka kursów
Newsletter
PHU BEST Centrum Języków Obcych, ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy, Poland, tel. +48 32 217 78 01, fax. +48 32 747 30 73, e-mail: info@bestcentrum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, BEST, Projekt i realizacja Grupa Leonardo