Uzupełnij nick w profilu

Zamknij
Szkoła
Sonda
Które wydarzenie organizowane przez BEST CJO jest Twoim zdaniem najciekawsze?
Imprezy kulturowe na terenie szkoły
BEST Olimpiada z języka angielskiego (dla najmłodszych)
WTJA - Wielki Test Języka Angielskiego
BEST Festiwal Filmowy
    Warsztaty Językowe
Warsztaty Językowe

Warsztaty językowe są dodatkową formą przekazywania studentom praktycznej wiedzy z języka obcego.

Ideą warsztatów jest uzupełnianie i wzbogacanie wiedzy zdobytej podczas kursu właściwego w BEST CJO m.in. poprzez kontakt z różnymi lektorami (polskimi i zagranicznymi), różnorodnymi metodami nauki nastawionymi głównie na komunikację, praktykę i wiedzę pozajęzykową (kultura, sztuka, zwyczaje itp.).

Warsztaty nie są jednak dodatkowym kursem o stałych porach, z jednym wybranym lektorem i ciągiem programowym opartym na podręczniku. Nie są też korepetycjami i lekcjami prywatnymi.

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii na temat projektu warsztatów językowych, jak i sugestii co do doboru tematów. Postaramy się spełnić przynajmniej niektóre z Państwa sugestii w miarę mozliwości szkoły i zainteresowania pozostałych studentów.


W warsztatach językowych może uczestniczyć każdy student BEST. W tym roku każdy z naszych studentów ma nieograniczona ilość warsztatów językowych. W przypadku absencji na 2 zarezerwowanych warsztatach, student traci możliwość dalszego korzystania z zajęć dodatkowych dopóki nie uiści opłaty za zarezerwowane i niewykorzystane zajęcia.

Zapisy na wybrane zajęcia w ramach Warsztatów Językowych odbywają się drogą internetową on-line przez strefę studenta.

 

Festa_Espanola_03_1282044468.JPG

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTATY JĘZYKOWE?

Aby zapisać się na Warsztaty należy zalogować się w Strefie Studenta na stronie szkoły www.bestcentrum.pl (jeżeli nie masz jeszcze konta – zarejestruj się – instrukcja poniżej).

W panelu menu z lewej strony znajduje się zakładka „Warsztaty językowe”.

W
Wyszukiwarce Warsztatów należy wybrać miasto oraz język, który nas interesuje oraz kliknąć „SZUKAJ”, a wyświetlą się tematy wszystkich proponowanych zajęć.

Rezerwujemy miejsce na konkretny warsztat, klikając „Zapisz się” w ostatniej kolumnie przy interesującym nas temacie. Wybrany Warsztat trafi do części „Moje warsztaty”.

Jeżeli chcemy zrezygnować z wybranych wcześniej Warsztatów należy w części „Moje warsztaty” znaleźć warsztat, z którego chcemy zrezygnować i kliknąć „Wypisz się”.JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA STREFIE STUDENTA?
Studenci zapisujący się na kurs w sekretariacie BEST CJO
Aby korzystać ze Strefy Studenta należy wejść na stronę internetową szkoły BEST www.bestcentrum.pl, a następnie
w dolnym prawym rogu kliknąć na „Strefa Studenta”.

Aby utworzyć nowe konto należy wybrać „Rejestracja”. Podczas rejestracji prosimy o wpisanie wszystkich wymaganych danych w polach oznaczonych gwiazdką. W polu o nazwie numer studenta należy wpisać numer identyfikatora z karty słuchacza lub ID z dokumentów finansowych (faktura VAT, Karta Słuchacza lub Umowa).

Następnie dane te docierają do administratora strony, który musi je potwierdzić
i zaakceptować (administrator pracuje tylko w dniach i godzinach otwarcia BEST CJO).

W międzyczasie dostaną Państwo na e-maila informację o odnotowaniu rejestracji
w serwisie BEST CJO. Po akceptacji administrator strony powiadomi Państwa w kolejnym e-mail’u o aktywacji konta.


Studenci zapisujący się na kurs poprzez zapis on-line

Zapisując się na dowolny kurs organizowany w BEST CJO poprzez zapis on-line (www.bestcentrum.pl/zapisy) automatycznie utworzone zostaje konto na naszej „Strefie Studenta”.

Aby móc w pełni korzystać ze Strefy Studenta
należy dopełnić formalności zapisu na wybrany kurs w sekretariacie BEST CJO (wypełnić „Formularz wpisu na kurs w BEST CJO oraz podpisać umowę).

Administrator strony potwierdzi i zaakceptuje Państwa dane (administrator pracuje tylko w dniach i godzinach otwarcia BEST CJO). Po akceptacji administrator strony powiadomi Państwa poprzez e-mail o aktywacji konta oraz przekaże automatycznie wygenerowane hasło konieczne do pierwszego logowania.

Po otrzymaniu e-mail’a z powyższymi danymi należy zalogować się na swoją „Strefę Studenta” i zmienić hasło
.

Wyszukiwarka kursów
Newsletter
PHU BEST Centrum Języków Obcych, ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy, Poland, tel. +48 32 217 78 01, fax. +48 32 747 30 73, e-mail: info@bestcentrum.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, BEST, Projekt i realizacja Grupa Leonardo