Kursy

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Kursy

ZAPISZ SIĘ NA KURS W BEST CJO

Wieloletnia działalność naszej szkoły językowej na rynku pozwoliła nam poznać oraz zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych Kursantów. Dzięki temu mogliśmy opracować szeroką ofertę kursów językowych. Obecnie proponujemy Państwu największy i najbardziej różnorodny wybór kursów językowych na Śląsku. W BEST CJO mogą Państwo wybrać kursy z aż 28 języków obcych, na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do Państwa możliwości czasowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa wybierze kurs językowy odpowiadający swoim oczekiwaniom.  

A jak zapisać się na kurs?

 

ZAPIS STACJONARNY 

1. Przyjdz do nas w godzinach otwarcia Sekretariatu. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, prosimy przyjść z rodzicem/opiekunem prawnym.

2. Prosimy o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego oraz swój plan zajęć (jeżeli masz także inne zajęcia w porze naszych kursów) 

3. Jeżeli jesteś osobą, która już uczyła się w BSET CJO to zaproponujemy kontynuację na kolejnym stopniu. 

4. Jeżeli jesteś osobą, która uczyła się wcześniej w innej szkole, przynieś ze sobą certyfikat ukończenia stopnia (ze skalą CEFR), na postawie którego zaproponujemy Ci kontynuację w BEST CJO. 

5. Jeżeli jesteś osobą nową ale niepoczątkującą, z przerwą w nauce lub nie masz certyfikatu innej szkoły, poprosimy Cię o napisanie testu kwalifikującego. Dlatego zarezerwuj sobie ok 30-45 minut czasu na test i zapis. 

6. Po sprawdzeniu testu zaproponujemy Ci konkretne grupy i przedstawimy pełną ofertę. 

7. Aby zapisać się na kurs wystarczy podpisać umowę uczestnictwa, rodo i procedurę sanitarną. Kursant otrzyma od nas harmonogram zajęć, terminy płatności oraz fakturę. 

 

1. Zapisz się przez ZAPIS ONLINE

2. Podczas zapisu online system zaproponuje Ci napisanie testu (dla osób nowych lub powracających po długiej przerwie), a następnie pokaże wynik i poziom językowy. 

3. Na postawie wyniku testu będziesz mógł wybrać grupę, jeżeli będziesz miał problem z wyborem grupy zapisz się bez jej wybierania, my zrobimy to za Ciebie.

4. Po tym jak otrzymamy twój zapis, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia/wyboru grupy. Ustalimy też sposób podpisania umowy (emailem, osobiście).

5. Aby zapisać się na kurs wystarczy podpisać umowę uczestnictwa, rodo i procedurę sanitarną. Kursant otrzyma od nas harmonogram zajęć, terminy płatności oraz fakturę. 

 

ZAPRASZAMY

 

Wybierz interesujący Cię kurs!

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij