Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2017-10-11

Nowy rok szkolny rozpoczęty

W środę 12 października w BEST CJO rozpoczął się oficjalnie rok szkolny 2017/2018. Mamy nadzieję, że dla wszystkich naszych Kursantów oraz lektorów będzie to udany czas uwieńczony znakomitymi efektami. Jednocześnie informujemy, że w poszczególnych grupach zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Aby nie przegapić okazji i dołączyć do grona Kursantów BEST CJO już dziś, można skorzystać z opcji zapisów on-line z rabatem LAST MINUTE.

 

Poniżej przedstawiamy terminy pierwszych zajęć w BEST CJO w Tychach, Bieruniu, Czechowicach i Pszczynie wg rodzaju grup:


11.10 grupy poniedziałkowo-środowe i środowo-piątkowe (kursy dla osób pracujących na zmiany),

12.10 grupy wtorkowo-czwartkowe,

13.10 grupy piątkowe,

14.10 grupy sobotnie, 

16.10 grupy poniedziałkowe, 

17.10 grupy wtorkowe,

18.10 grupy środowe - oraz grupy w Bielsku Białej 

19.10 grupy czwartkowe - oraz grupy w Bielsku-Białej

 

Teraz:

Spóźnialskich zapraszamy do dopisania się do grupy z rabatem LAST MINUTE (po rabaty kliknij TUTAJ) lub odliczeniem za zrealizowane zajęcia (opcja bardziej opłacalana po upływie ok 2 tygodnii). 

Niezdecydowanych zapraszamy na lekcję pokazową do grup, w których są jeszcze wolne miejsca. 

Osoby szukające dofinansowania z BUR, informujemy że można się bedzie do grup dopisać od listopada, w bazie sukcesywnie bedziemy dopsiywać nowe grupy, ale to oznacza że rezerwację miejsca i formalności trzeba rozpocząć już aby zdążyć z zapisem.  

 

Po upływie ok 2 tygodnii: 

Wszystkie osoby, które znają język obcy na poziomie od A2 mogą dopisać się do istniejących grup w każdej chwili, pod warunkiem, że w wybranej grupie są jeszcze wolne miejsca. W takim przypadku od ceny kursu zostanie odliczony koszt już zrealizowanych zajęć. Osoby dopisujące się do grup początkujących mogą skorzytsać z opcji zamiany rabatu na lekcje wyrównawcze lub z pakietów zajęć dodatkowych

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą kursów indywidualnych w BEST CJO. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest TUTAJ.    

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij