Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2017-12-19

Przerwa świąteczna, Życzenia wideo i Konkurs

Przypominamy, że z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w dniach 22.12.2017-02.01.2018 oddziały Best będą nieczynne. Pragniemy więc złożyć wszystkim kursantom, pracownikom oraz współpracownikom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia:

Spokojnych, rodzinnych i ciepłych najbliższych dni. Niech Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromienia uśmiech. Niech te dni będą okazją do zadumy ale i radości z rodzinnego spotkania oraz przyniosą wytchnienie od codziennych trosk, a Nowy 2018 Rok niech niesie ze sobą szczęście i pomyślność oraz da Wam optymizm i motywację do dalszej nauki języków.

 

Obejrzyj także ŻYCZENIA WIDEO i weź udział w KONKURSIE!

 

ŻYCZENIA WIDEO I KONKURS

 

W tym roku, z okazji Świąt Bożego Narodzenia nasi lektorzy i pracownicy BEST przygotowali dla was specjalne życzenia wideo. Waszym zadaniem jest odgadnąć w jakich językach wypowiada się każdy z nich. (Prosimy podać je w odpowiedniej kolejności) Jest to nie lada wyzwanie, dlatego wśród osób , które prześlą poprawne odpowiedzi rozlosujemy nagrody rzeczowe.

 

 

Na odpowiedzi czekamy do 07 stycznia 2018. Można je wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres: BEST CJO, ul. Kopernika 1 B, 43-100 Tychy lub na e-mail: konkurs@bestcentrum.pl , z dopiskiem „konkurs Życzenia Świąteczne”. Należy także podać swoje: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu, e-mail oraz dołączyć następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „BEST” CJO do celów marketingowych szkoły, w tym do powiadomienia mnie o wyniku konkursu oraz upublicznienia imienia i nazwiska w razie wygranej”.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij