Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2018-01-17

Ferie zimowe i darmowe warsztaty językowe

Informujemy, że od 29 stycznia do 11 lutego trwają ferie świąteczne, w trakcie których w naszej szkole nie obywają się zajęcia w grupach stacjonarnych.

Zapraszamy jednak wszystkich kursantów do uczestnictwa w darmowych warsztatach językowych.  

 Warsztaty językowe

Warsztaty są prowadzone przez lektorów polskich i zagranicznych, mają na celu rozwijanie umiejętności  komunikacyjnych i praktycznych oraz przybliżanie kultury danego kraju.

Może w nich uczestniczyć KAŻDY kto chce wzbogacić swoją wiedzę zdobytą podczas kursu. Każdy kursant może zapisać się na dowolną ilość warsztatów.

 

 

Jak zapisać się na warsztaty?

*W tym celu należy zalogować się w Strefie Studenta

*W panelu menu z lewej strony znajduje się zakładka „Warsztaty językowe”. W wyszukiwarce Warsztatów należy wybrać miasto oraz język, który nas interesuje oraz kliknąć „SZUKAJ”, a wyświetlą się tematy wszystkich proponowanych zajęć.

*Rezerwujemy miejsce na konkretny warsztat, klikając „Zapisz się” w ostatniej kolumnie przy interesującym nas temacie. Wybrany Warsztat trafi do części „Moje warsztaty”.

*Jeżeli chcemy zrezygnować z wybranych wcześniej Warsztatów należy w części „Moje warsztaty” znaleźć warsztat, z którego chcemy zrezygnować i kliknąć „Wypisz się”.

*Dany warsztat odbędzie się gdy zapiszą się na niego minimum 4 osoby. Dzień przed planowanym warsztatem zapisane osoby otrzymają maila z potwierdzeniem.

W przypadku absencji na 2 zarezerwowanych warsztatach, student traci możliwość dalszego korzystania z zajęć dodatkowych dopóki nie uiści opłaty za zarezerwowane i niewykorzystane zajęcia.

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij