Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2018-03-19

IX BEST FESTIWAL

BEST Festiwal Filmowy powraca! Tegoroczna już IX edycja BEST Festiwalu to 6 dni pokazów filmowych, podczas których zaprezentujemy 12 produkcji docenionych przez filmowców i widzów na całym świecie. Wybraliśmy filmy nagrodzone i nominowane w najważniejszych, międzynarodowych konkursach: Oscary, Złote Globy, Cannes, Berlinale, BAFTA, Cezary, MFF w Wenecji i wielu innych. 

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Festiwal odbędzie się w zupełnie nowym miejscu – sali koncertowej w Mediatece. BEST Festiwal będzie trwał przez 3 weekendy kwietnia w dniach 6 - 22 kwietnia 2018 roku i będzie podzielony na 3 przeglądy:

Przegląd Główny 06.04, 8.04 (piątek, niedziela)

Przegląd Bez Tajemnic 14.04, 15.04 (sobota, niedziela)

Przegląd Post Scriptum 20.04, 22.04 (piątek, niedziela)

 

ZWIASTUN

Prezentujemy zwiastun tegorocznej edycji BEST Festiwalu!

 

REPERTUAR

Przed nami trzy weekendy pełne niezapomnianych, filmowych wrażeń, zobaczymy m.in. „Fantastyczną kobietę” nagrodzoną Oscarem w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, „The Square” szwedzką komedię, która otrzymała Złotą Palmę i Nagrodę Specjalną w Cannes 2017 oraz tytuł Najlepszego Europejskiego Filmu Roku według Europejskiej Akademii Filmowej. Po raz pierwszy zobaczymy na Festiwalu film w języku polskim, produkcję polsko-brytyjską stworzoną w pełni techniką malarską - „Twój Vincent” - nagrodzoną Europejską Nagrodą Filmową dla Najlepszego Filmu Animowanego, nominowaną także do Oscara. Podczas Festiwalu obejrzymy też m.in. rosyjską „Niemiłość” (Cezar 2018, Nagroda Jury w Cannes), węgierską „Duszę i ciało” (Złoty Niedźwiedź w Berlinie) oraz przedpremierę francuskiego „120 uderzeń serca” (Grand Prix Cannes 2017, Cezar 2018) a także wiele innych ciekawych i nagradzanych filmów.

Przegląd Główny:

Przegląd bez tajemnic:

Przegląd Post Scriptum:

Pełny repertuar IX edycji znajduje się TUTAJ

 

BILETY

Bilety dostępne są on-line na stronie www.ticketowo.pl/bfs i w Centrali BEST przy ul. Kopernika 1B. W sprzedaży mamy również karnety - zarówno na każdy z przeglądów, jak i na cały Festiwal.
Szczegółowe informacje o biletach TUTAJ

 

 

PRZYDATNE STRONY

Zachęcamy do odwiedzania oficjalnej strony BEST Festiwalu, na której znajdują się szczegółowe informacje.

Festiwal na Facebooku – zachęcamy do dodawania się do Festiwalowego Wydarzenia.

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij