EFS

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Lista rekrutacyjna

Lista osób, które zakwalifikowały się do projektu

Szanowni Państwo - Poniżej przedstawiamy oficjalną listę osób, które zakwalifikowały się do projektu "ANGIELSKI NA SPOKOJNIE".

Osoby zakwalifikowane będą musiały zgłosić się do sekretariatów BEST CJO w celu podpisania umowy uczestnictwa w terminie od 24.10.2012r. (środa) do 26.10.2012r. (piątek). W przypadku niepodpisania umowy w terminie, zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do projektu zakwalifikowane zostaną osoby z listy rezerwowej.

Podpisywanie umów odbywa się w dniach i godzinach pracy biur rekrutacyjnych.

- biuro projektu w Tychach, ul. Kopernika 1B, tel. 32 217 78 01 - czynne:

od poniedziałku do piątku: 09.00-20.30 sobota: 09.00-13.00

- biuro projektu w Bielsku-Białej (II piętro), ul. Cechowa 6, Tel. 33 821 99 55 – czynne:

od poniedziałku do piątku: 13.30-20.00
- biuro projektu w Bieruniu, ul. Macieja 1, tel. 32 216 53 86 - czynne:

od poniedziałku do czwartku: 14.00-20.30 sobota: 09.00-14.00

- biuro projektu w Pszczynie, Plac Targowy 15 (II piętro), tel. 32 447 07 23 - czynne:

od poniedziałku do czwartku: 14.00-20.30 piątek: 14.00-19.30 sobota: 09.00-13.00

- biuro projektu w Czechowicach-Dz., Kolejowa 15 (I piętro), tel. 32 215 21 88 - czynne:

od poniedziałku do czwartku: 14.00-20.30 sobota: 09.00-14.00


TYCHY


1.
GRUPA ANS50-TY-A1/1

Poziom A1 (stopień 1 - początkujący "elementary")
Zajęcia: wtorki i czwartki 17:20-18:50
Lektor: Karolina Jagniątkowska-Dec
Miejsce zajęć: TYCHY, ul. Kopernika 1B
Cieplicka Małgorzata
Klapińska-Stefanow Grażyna
Ławniczek Barbara
Ławniczek Jan
Pasik Leszek
Pruchniewska Grażyna
Smolorz Marzena
Surdel Danuta
Tybor Danuta

2.
GRUPA ANS50-TY-A1/2

Poziom A1 (stopień 1 - początkujący "elementary")
Zajęcia: poniedziałki i środy - 15:20-16:50
Lektor: Joanna Grudnik
Miejsce zajęć: TYCHY, ul. Kopernika 1B
Andzielewska Zenobia
Cieśliński Marek
Jędrycko Irena
Kapuścik Gabriela
Pronobis Zbigniew
Szyja Józef
Wikarek Danuta
Wińska Bożena
Wojtak Bogumiła
Żaczek Grażyna

3.
GRUPA ANS50-TY-A2

Poziom A2 (stopień 2 - ponadpodstawowy "pre-intermediate")
Zajęcia: wtorki i czwratki - 19:00-20:30
Lektor: Karolina Jagniątkowska-Dec
Miejsce zajęć: TYCHY, ul. Kopernika 1B
Andrejczuk Edward
Bajkowski Zbigniew
Bednarz Waldemar
Gumuła Andrzej
Kaftańska Anna
Kocoń Małgorzata
Marter Barbara
Noga Antoni
Skrzyńska Bożena
Stępniewska Jolanta

4.
GRUPA ANS50-TY-A3

Poziom B1 (stopień 3 - średniozaawansowany "intermediate")
Zajęcia: poniedziałki i środy 15:40-17:10
Lektor: Marcin Maga
Miejsce zajęć: TYCHY, ul. Kopernika 1B

Bednarz Alina
Dinkov Płamen
Kotewicz Krzysztof
Matejko Dorota
Stasiak Bożena
Stawowy Grzegorz
Tarnowski Stanisław
Tobiczyk Urszula
Twardoch Jacek
Winiarski Krzysztof


BIELSKO-BIAŁA

5.
GRUPA ANS50-BB-A1

Poziom A1 (stopień 1 - początkujący "elementary")
Zajęcia: wtorki i czwartki 18:40-20:10
Lektor: Wojciech Sztafa
Miejsce zajęć: BIELSKO-BIAŁA, ul. Cechowa 6, II p.
Dziewiątka Teresa
Matusek Józef
Popik Wiesław
Prudel Aleksander
Sekuła Maria
Semik Andrzej
Skrętkowicz Jerzy
Szwed-Czerniak Maria
Wieja Piotr
Zdębski Piotr

6.
GRUPA ANS50-BB-A2

Poziom A2 (stopień 2 - ponadpodstawowy "pre-intermediate")
Zajęcia: wtorki i czwartki 17:00-18:30
Lektor: Wojciech Sztafa
Miejsce zajęć: BIELSKO-BIAŁA, ul. Cechowa 6, II p.
Adamczyk Beata
Bajorek Roman
Czauderna Bożena
Grąbkowska Androna
Kulpa Jadwiga
Rostocki Władysław
Święczyk Bogdan
Wędzicha Maria
Wiencek Magdalena
Wróbel Jan

7.
GRUPA ANS50-BB-A3

Poziom B1 (stopień 3 - średniozaawansowany "intermediate")
Zajęcia: wtorki i czwartki 18:40-20:10
Lektor: Katarzyna Knapik
Miejsce zajęć: BIELSKO-BIAŁA, ul. Cechowa 6, II p.
Dudzik Janina
Gabrysiak Piotr
Giertler-Kuminek Krystyna
Jakubiec Bogumiła
Jeżak Maria
Klisiński Janusz
Martynowicz-Woźniak Anna
Pilip Zbigniew
Pitak Witold
Tyrlik Małgorzata


BIERUŃ

8.
GRUPA ANS50-BI-A1

Poziom A1 (stopień 1 - początkujący "elementary")
Zajęcia: wtorki i czwartki 19:00-20:30
Lektor: Monika Giel-Biedroń
Miejsce zajęć: BIERUŃ, ul. Macieja 1
Andrejczuk Grażyna
Bujnowska Carbogno-Barnabe Celina
Chrapan Leszek
Kwaśniewska Anna
Kwaśniewski Ryszard
Noras-Chrapan Lucyna
Spyra Andzrej
Spyra Maria
Suchomska Barbara


CZECHOWICE-DZIEDZICE

9.
GRUPA ANS50-CZ-A1/1

Poziom A1 (stopień 1 - początkujący "elementary")
Zajęcia: wtorki i czwartki 15:40-17:10
Lektor: Marcin Maga
Miejsce zajęć: CZECHOWICE-DZ., ul. Kolejowa 15, I p.
Dembowska-Krypczyk Daria
Ficoń Zofia
Grabowski Józef
Grajna Barbara
Kosmaty Bernadeta
Kuder Urszula
Merstein Barbara
Polok Włodzimierz
Surzyn Izabela
Szkowron Maria

10.
GRUPA ANS50-CZ-A1/2

Poziom A1 (stopień 1 - początkujący "elementary")
Zajęcia: wtorki i czwartki 19:00-20:30
Lektor: Marcin Maga
Miejsce zajęć: CZECHOWICE-DZ., ul. Kolejowa 15, I p.
Buchta Aleksandra
Czyż Celina
Frydel Anna
Jarczok Maria
Kliś Wiesława
Malinowska Krystyna
Soszka Jolanta
Szczotka Jolanta


PSZCZYNA

11.
GRUPA ANS50-PS-A1

Poziom A1 (stopień 1 - początkujący "elementary")
Zajęcia: wtorki i czwartki 19:00-20:30
Lektor: Marcin Dorosz
Miejsce zajęć: PSZCZYNA, Plac Targowy 15, II p.
Czerwińska Ilona
Flak Antoni
Gębosz-Tetla Maria
Kaczmarek Zbigniew
Kotas Alicja
Krzywolak Jan
Latusek Roman
Otremba Sylwester
Stankiewicz Leszek
Świerkot Grażyna

12.
GRUPA ANS50-PS-A2

Poziom A2 (stopień 2 - ponadpodstawowy "pre-intermediate")
Zajęcia: poniedziałki i czwartki 19:00-20:30
Lektor: Magdalena Cieślak
Miejsce zajęć: PSZCZYNA, Plac Targowy 15, II p.
Baksik Olga
Flak Barbara
Kurczab Marianna
Mączkowska-Marszałek Teresa
Staniak Mirosław
Świerkot-Żmij Krystyna
Wojciechowski Jerzy
Wyrobek Jolanta
Zembała Alicja

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij