Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Aktualności

2017-09-07

Pearson Online English - tylko w BEST CJO w promocyjnej cenie!

W tym roku BEST CJO przygotowało wiele nowości dla naszych Kursantów. Dzisiaj prezentujemy super bonus dla tych, którzy chcą się uczyć jeszcze więcej i jeszcze bardziej intensywniej... Tylko u nas przy podpisaniu umowy można kupić kurs online: Pearson Online English. Szczegóły ponieżej.

 

 

Pearson Online English to wyjątkowy, interaktywny kurs internetowy oraz platforma on-line do nauki języka angielskiego w jednym – stworzona przez firmę Pearson - światowego lidera w dziedzinie edukacji, która w pełni dostosowuje się do potrzeb i możliwości czasowych osób uczących się.

 

 

 

 

20 PLUSÓW PEARSON ONLINE ENGLISH w połączeniu z KURSEM W BEST CJO:

 

Spersonalizowany i ciekawy

POE dopasowuje się pod względem tematycznym i językowym do poziomu, zainteresowań i celu rozwojowego uczących się. Po napisaniu testu wstępnego Proficiency Assessment i ankiety na temat zainteresowań POE określi poziom startowy i tematykę przyszłych zajęć (do wyboru aż 32 sekcje tematyczne).

Mobilny i dostępny non-stop

Z kursu można korzystać 24 godziny 7 dni w tygodniu na wszelkich typach komputerach, co umożliwia naukę w każdym miejscu i o każdej porze.

Skuteczny i sprawdzony

Sposób na codzienną naukę języka biznesowego, ogólnego i specjalistycznego na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1+* do C2). POE pomoże także przygotować się w formule certyfikacyjnej egzaminów PTE, Cambridge, TOEIC i TOEIC Bridge i do matury. [*Polecenia w języku angielskim.]

Elastyczny i z native speakerem

Umożliwia naukę języka on-line w formie zajęć samodzielnych lub poprzez zakładkę Tutoring użytkownik może dołączyć do lekcji na żywo z native speakerem (w grupie do 6 osób). Zajęcia te dają możliwość ćwiczenia żywego języka w międzynarodowym środowisku i są nielimitowane.

Monitorujący postępy i przyrost poziomu

Dzięki systemowi monitorującemu naukę, udziela regularnej informacji zwrotnej o wynikach pracy, co nadaje nauce konkretny kierunek i podnosi motywację uczącego się. Dodatkowo Proficiency Assessment powtarzany w odstępach kwartalnych pozwala monitorować przyrost wiedzy wg najbardziej rozpoznawalnych skal umiejętności językowych: CEFR, IELTS, TOEFL iBT.

Aktualny i autentyczny

Zawiera bogactwo tekstów i nagrań, dobranych do potrzeb rozwojowych uczniów, opartych na artykułach i informacjach z takich źródeł, jak np.: Associated Press, Bloomberg, Financial Times. Codziennie wzbogacany o nowe aktualne tematy i krótkie lekcje dodatkowe.

Multimedialny i interaktywny

Użytkownik pracuje naraz na 3 aktywnych Unitach, składających się z lekcji i interaktywnych ćwiczeń. Ćwiczenia opierają się na aktualnych publikacjach i filmach wideo. Użytkownik wykonując ćwiczenia rozwija jednocześnie czytanie, słuchanie, gramatykę oraz słownictwo.

Całoroczny i wakacyjny

Kurs trwa przez 12 miesięcy. Czas biegnie od momentu aktywacji kursu za pomocą otrzymanego od BEST CJO kodu aktywacyjnego. Okres 12 miesięcy pozwala także na kontynuację nauki po zakończeniu kursu w BEST CJO w tym na wakacjach w każdym miejscu na świecie z dostępem do internetu.

Optymalny kosztowo i efektywny

Połączenie nauki on-line z pracą z lektorem na kursach w BEST CJO daje możliwość błyskawicznego przyrostu wiedzy we wszystkich sprawnościach językowych.

Tani i ze specjalnym rabatem!

Rabat tylko dla słuchaczy BEST CJO. Dzięki temu, iż PEARSON jest Partnerem Metodycznym BEST CJO, Słuchacz przy zakupie kursu stacjonarnego lub indywidualnego w BEST CJO może zakupić POE w cenie tylko 270zł zamiast 479zł za 12 miesięcy (rabat aż 45%, -209zł), czyli tylko około 22,50zł za miesiąc. (Uwaga cena 270zł obowiązuje kupując POE przy podpisywaniu umowy na kurs, kurs dokupiony po zapisie kosztuje 300zł).

 

TYLKO DLA KURSANTÓW BEST CJO kurs online w cenie 270zł zamiast 479zł przy podpisaniu umowy!!!

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij