EFS

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Wyniki TELC

Wyniki egzaminów TELC z projektu CZAS NA ZMIANY

Przedstawiamy alfabetyczną listę osób, które zdały egzamin TELC (z podziałem na języki: angielski, niemiecki, włoski). Osoby, których nazwisk nie ma na liście, nie uzyskały wymaganej liczby punktów koniecznej do zdania egzaminu. Chcemy jednak podkreślić, że wśrod tych Państwa jest spora grupa osób, która uzyskała wynik "bliski zdania" (brakowało pojedyńczych punktów, a nawet tylko dziesiętnych). Osoby, które nie uzyskały wymaganych 60% otrzymują tzw. Success Report (pokazujący aktualny stopień znajomości języka). Zapraszamy do sekretariatów BEST po odbiór certyfikatów i Success Report.


Angielski
Bartoszek Mariusz
Borgieł Radosław
Brachaczek Ilona
Brdęk Grażyna
Brózdowski Robert
Byczek Tomasz
Cieślar Anna
Cioska Paweł
Czerwińska Joanna
Domka Mariusz
Duży Janusz
Faber Barbara
Figołuszka Jarosław
Fuks Dagmara
Gaweł Andrzej
Gąszczak Michał
Gocłowski Łukasz
Gonciarz Joanna
Gondek Justyna
Hałas Beata
Hałas Ewa
Iskra Michał
Jakubowska Daria
Jarczok Łukasz
Jarczok Tomasz
Kalinowska Barbara Agata
Kardaś Magdalena
Karut Halina
Kawalec Jerzy
Koczenda Konrad
Kokoszka Justyna
Kokot Michał
Kołodziejczyk Karina
Komór Iwona
Kownacki Grzegorz
Kozioł Katarzyna
Król Monika
Kucharczyk Paweł
Kurek Maria
Lewtak Tomasz
Lubski Jacek
Lysko Marek
Łosoń Joanna
Marian Monika
Matuk Bogdan
Mazur Marlena
Merta Rafał
Meus Barbara
Michalec Aleksander
Miśkiewicz Wiesław
Mituta Jerzy
Mizera Dawid
Morkisz Anna
Moryto Marzena
Moś Marcin
Mroziewicz Rafał
Mucha Anna
Nocuń Małgorzata
Orocz Agnieszka
Pacholec-Chełstowska Beata
Paliczka Marian
Pasich Grzegorz
Pasieba Agnieszka
Paszek Justyna
Pietruch Marcin
Piórek Małgorzata
Przerwa Kornel
Ptaszek Piotr
Rachubka Adam
Rasek Tomasz
Raszka Adam
Roter Anna
Ryś Katarzyna
Siewiorek Anna
Soboń Grażyna
Stachuła Paweł
Stanclik Michał
Stolarska Bogumiła
Swoboda Barbara
Synowiec Sylwia
Szafarczyk Maria
Szczekulski Artur
Szendera Lesław
Sztompka Krzysztof
Szyma Łukasz
Świerczyński Mateusz
Świerkot Bożena
Tomczyk Rafał
Trukała Marcin
Unglik Tomasz
Walczak Monika
Wałach Ryszard
Wawrzyczek Zygmunt
Wąsik Andrzej
Wieczorek Danuta
Wiśniewska Małgorzata
Wojda Adrianna
Wrobel Jacek
Wrobel Katarzyna
Wróbel Sylwia
Wylężek Aleksandra
Żmuda Sławomir
Żołnik Ryszard

 

 

Niemiecki Włoski
Barczyńska Katarzyna
Bartkowiak Maria
Beck Paweł
Berger Maria
Borgieł Monika
Budny Barbara
Czerwińska Marta
Dec Katarzyna
Englart Katarzyna
Fliś Ilona
Góra Anna
Jachnik Joanna
Jodłowiec Małgorzata
Jura Sobczak Barbara
Karpiński Szymon
Klima Karolina
Krywult Barbara
Kubecko Marcin
Kurczyk Katarzyna
Kurczyk Mariusz
Lewandowska Anna
Michalik Marek
Michalik Monika
Norek Izabela
Sobczyk Aleksandra
Szczepaniok Lucyna
Więcek Aleksandra
Winceniak Agnieszka
Wlazło Barbara

Bacheń Ewa
Białek Małgorzata
Dudziak Anna
Famuła Arkadiusz
Gajewska Magdalena
Gontarz Anna
Huczek Grzegorz
Jabłoński Łukasz
Lewicka Halina
Machulec Monika
Nawrocki Tobiasz
Olszewska Aleksandra
Picewicz Justyna
Sikora Dorota
Warzecha Jarosław
Wąsik Ireneusz
Wrzesiński Sebastian
Zielińska Barbara

 

 

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij